Whippetka Iza a zbytek naší smečky

Novinky - archiv

více nalezete na homepage ......

Vypravili jsme se i Izkou na dostihy do Marcheggu a ihned po příjezdu jsme viděli, že dnes to bude slušný boj, který dá naší mladinké holčičce zabrat. Ovšem Iza si vedla jako vždy velmi dobře. První rozběh se jí sice nepovedl, protože ji podklouzly nožky a ostatní 2 feny měli náskok a druhý rozběh byl opět těžký, kdy jsme startovali s G. Tequilou TT a Betty BB. Čas Ize stačil až na 4 místo ve finále B, které ovšem vyhrála a vychutnávala si návnadu jako první :-)
Jsme na ni všichni velmi hrdí, v jejích 17ti měsících a jako ještě nezkušená fenečka nám dělá obrovskou radost.

Feny "A" finále:

 Dolce Vita Blue North
 Betty Black Arows
 Caramia Van de Groene Golf
 Finta TT
 Grand Tequila TT
 Emmeline Isis Wind

Feny "B" finále

Artemis z Arizejských niv - IZA :-)
Exploze TT
Beyonce YT
Moira AB
Gaia Bohemia Snap Dog
Artemis Black Arows

Další výborná do naší sbírky, ovšem teď i s krásným umístěním V3 mezi dalšími 8 mladými whippetkami.
Máme další VÝBORNOU. Ve velké konkurenci výstavních vipetů jsme získali již naši druhou výbornou. V kruhu nás bylo 10 a ani přísné oko rozhodčího, nás neodradilo od boje :-)
Fota v sekci galerie.
Jeli jsme na Sóla do Marcheggu, jak už jsme psali, tak spíše tréninkově, po Izinčiné nemoci jsme ani nic jiného nečekali. Běhali mladí s dospělýma a tak jsme se umístili až na 6 místě, ale měli jsme velkou radost, když si naše vyhublá Izka zase zlepšila čas už na 23,38. Fota v sekci galerie.
Jedeme znovu na sólo běhy do Marcheggu 22.6.. Tento závod budeme brát spíše jako trénink, kdy bude Izka ještě procházet rekonvalescencí, nejen po hárání, ale i po nedávném zánětu střev.
1. místo v solo bězích. Více ve fotogalerii a v sekci "naše úspěchy"
Web již jede :-)
Posledni komentare
12.05.2008 13:07:39: Ahoj pejsci .smiley${1}
Poprvé jsme byli s naší Izinkou na výstavě. Netrénovali jsme, protože jsme poněkud pracovně nestíhali...., Izce se na výstavě vůbec nelíbilo, ale i tak získala výbornou a moc krásný posudek..........
Jelikož jsme Izince chtěli dát to nejlepší a bohužel nic pořádného nebylo k mání, rozhodli jsme se, že se do toho pustíme sami a profesionálně. Za 14 dní očekávejte speciální e-shop věnovaný chrtím potřebám. Budou zde naše originální produkty i to nejlepší z celého světa. Stránky jsou www.dgdoggear.com nebo jen jednoduše www.prochrty.cz............budete zírat :-)
1  
2  
 
Oficiální stránky naší milované whippetky Izinky a zbytku naší smečky!!!!!